אודותינו

הגה והכביש: הסיפור של האישי של יהודה

מאז שאני זוכר את עצמי, נמשכתי אל ההגה. לא משנה לאן נסעתי, לא משנה באיזו שעה, נהיגה תמיד העניקה לי תחושה עמוקה של חופש. עוד כילד קטן, ביליתי שעות רבות על טרקטור בחווה של סבא שלי, חולם על היום שבו אצא לכביש ברכב משלי ואגלה עולם ומלואו.

עם התבגרותי, הפכתי את החלום למציאות. עבדתי קשה, חסכתי כל שקל, ולבסוף רכשתי את רכב השליחויות הראשון שלי. תחילה, עבדתי לבד, חרשתי את הארץ לאורכה ולרוחבה, וסיפקתי סחורות ללקוחות קטנים וגדולים כאחד. ימים ארוכים עבדתי, לעתים גם בלילות, אך לא התלוננתי. נהניתי מכל רגע, מהתחושה שאני אדון גורלי ומהאתגר של בניית עסק משלי.

עם הזמן, העסק שלי צמח והתפתח. גייסתי עובדים נוספים, רכשתי עוד רכבים, והרחבתי את פעילותי לכל רחבי הארץ. לא היה זה מסע קל, התמודדתי עם קשיים לאורך הדרך, אך לא ויתרתי. ידעתי שיש לי את הפוטנציאל להצליח, וידעתי שאני רוצה שהחברה שלי תהיה חברת השליחויות המובילה בתחומה.

היום, אני גאה לומר שהגעתי אל היעד. חברת השליחויות שלי הפכה לאחת החברות הגדולות והמצליחות בישראל. צוות של מאות עובדים מיומנים עובד לצידי, צי של אופנועים ורכבים חדישים עומד לרשותנו, ואנו מספקים שירותים למגוון רחב של לקוחות, החל מעסקים קטנים ועד תאגידים בינלאומיים.

אנו כאן לשירותכם!

אנו עומדים לרשותכם בכל שעה (24/7), עונים לכל קריאה במהירות ובזמינות מרביות. התקשרו ואנחנו מגיעים הכי מהר שאפשר! לכל שאלה, פנייה, הזמנה ובקשה, צוות המומחים שלנו ישמח לספק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי ביחס אישי ואדיב.

שירותי החברה:

Scroll to Top